+38 050 352 90 97
м. Київ, вул. Героїв Севастополя, 41
Ліцензія

Сім’я Якушевих: «За два роки перебування в садку ми відчули, наскільки це непросто – щодня, крок за кроком іти до заповітної мети»

У день свого 8-Мілетія ми отримали безліч приємних теплих слів не тільки від сімей наших поточних вихованців, а й від тих, хто вже випустився і вчиться в нормативних садках чи школах. Ми вважаємо своїм справжнім досягненням, що сім'ї нас пам'ятають і люблять. Це найкраща мотивація! Значить наш внесок в розвиток дитини продовжує давати свої плоди вже після випуску. Дякую за теплі слова! Ми теж пам'ятаємо і любимо кожного нашого випускника і завжди чекаємо в гості.

«Дорога Наталія Віталіївна і весь колектив« Дитини з майбутнім »! Від усієї нашої родини вітаємо Вас зі святом! Хочу висловити подяку за колосальну працю, професіоналізм і турботу !!! За два роки перебування в саду ми відчули, наскільки це непросто - щодня, крок за кроком йти до заповітної мети-одужанню маленького чоловічка! Це робота всієї команди і кожного фахівця окремо !!! Кожна сім'я, яка прийшла в сад - це своя історія, своя біль, відчай і, звичайно! надія на щасливе і повноцінне майбутнє дитини! Тут ми повною мірою відчули, як по цеглинці, копітко, набравшись терпіння Всі педагоги та вихователі намагаються будувати будівлю майбутнього наших дітей, починаючи з його фундаменту ... Здоров'я Вам, теплоти, взаєморозуміння і як можна більше щасливих історій Ваших вихованців !!! Ми дуже цінуємо і вдячні за все, що Ви для нас зробили !!! Ще раз зі святом !!! З повагою, родина Якушева !!! »