+38 050 352 90 97
м. Київ, вул. Героїв Севастополя, 41
Ліцензія

Інклюзія та підготовка до неї: Наталія Стручек виступила під час Другої міжнародної практичної конференції з аутизму «IPAC-2020»

Директор нашого дитсадка Наталія Стручек виступила під час Другої міжнародної практичної конференції з аутизму «IPAC-2020».

Вона розповіла про підготовку дитини до інклюзивного навчання в наших реаліях, а також про те, яку роль у цьому процесі відіграють педагоги та сім’я.

«Для того, щоб аутист почував себе у школі комфортно, до його приходу обов’язково необхідно підготувати середовище. Але навіть не це головне. Дитина сама має бути готовою до цього етапу. А це означає, що вона повинна опанувати вся навички, які будуть необхідні в школі», - наголосила Наталія Стручек.

Вона додала: корекція – це зазвичай складний і довготривалий процес. Тому батьки не повинні чекати миттєвих результатів. Це процес, який часто займає не один місяць і навіть не один рік.

Крім того, директор розповіла загалом про основи інклюзії, а також про те, як організувати заняття з аутистом самостійно.

Додамо, що всі охочі ще можуть потрапити на другий вікенд конференції – 28-29 листопада. Як придбати квиток та всі подробиці про спікерів - тут: https://conf.cwf.com.ua/