+38 050 352 90 97
м. Київ, вул. Героїв Севастополя, 41
Ліцензія

Ми повернулись! У дитсадку «Дитина з майбутнім» знову працює дистанційна програма розвитку

У дитсадку «Дитина з майбутнім», після послаблення карантину, знову запрацювала дистанційна програма розвитку «Наша дитина». Тому, якщо Ви не хочете чи не можете віддати свою доньку чи сина в дошкільний навчальний заклад, ми допоможемо отримати дорожню карту щодо роботи з ними.

Адже за індивідуальною програмою, яку розробляють наші фахівці, удома з дитиною можуть працювати як батьки, так і запрошені спеціалісти.

Послуга допомагає за найкоротший термін зрозуміти можливості та потреби Вашої дитини. На основі цих даних ми і розробляємо індивідуальну програму, терміном на півроку. Опісля – її можна оновити у нашому закладі.

Нагадаємо, що послуга поширюється лише на тих, хто не є вихованцями дитсадка «Дитина з майбутнім». У тому числі й тих, хто не живе в Києві.

Детальніше про дистанційне навчання читайте на сайті садка - https://childfuture.kiev.ua/uk/distantsiyna-programa-rozvidku-nasha-ditina/

Для запису на консультацію з питань програми «Наша дитина» звертайтеся до директора саду Наталії Віталіївни Стручек 050 352 90 97 або пишіть на struchek@cwf.com.ua