+38 050 352 90 97
м. Київ, вул. Героїв Севастополя, 41
Ліцензія

Нашому дитсадку виповнюється 10 років! Вітаємо всіх із ювілеєм!

Дитячому садочку «Дитина з майбутнім» 15 листопада виповнюється 10 років!

Саме стільки часу ми у стінах цього ексклюзивного дошкільного закладу займаємось корекцією поведінки дітей не лише з аутизмом, але й гіперактивністю чи затримкою мовного розвитку.

За 10 років дитсадок зібрав у своїх стінах десятки спеціалістів, які працюють із вихованцями за індивідуальними програмами. Таким чином, заклад випустив вже 350 дітей, частина з яких після цього пішла навчатись у звичайні школи.

«Я дуже пишаюсь досягненнями «Дитини з майбутнім» за цей час. Ми довели, що ранній корекції в Україні – бути! Ми займаємось із дошкільнятами, які мають різні ступені розладів, але труднощі нас ніколи не лякали. Я вітаю всіх педагогів, всіх батьків і всіх наших вихованців із таким ювілеєм. Адже цей дитсадок – це спільне наше досягнення», - наголошує директор дитсадка Наталія Стручек.

Вона додає: без кожного, хто зробив свій внесок у розвиток закладу, результат би не був настільки хорошим.

«Я дякую всьому колективу, а особливо директору закладу – Наталії Стручек – за сумлінну працю, прагнення до досконалості та постійне бажання розвиватись. Саме завдяки всім цим людям дитсадок став таким, яким він є зараз. Бажаю всім здоров’я, натхнення, терпіння, побільше дитячих усмішок та таких досягнень, які ще раз кожному з нас доведуть: наша праця не даремна», - підкреслила засновниця МГО «Дитина з майбутнім», Консул «Аутизм Європа» Інна Сергієнко.