+38 050 352 90 97
г. Киев, ул. Героев Севастополя, 41
Лицензия сада

Велика вдячність Вам за "Свято осені"

Прийшла Золота осінь і ось ми всі дочекалися у нашому садочку "Дитина з майбутнім" свята, яке мало назву "Свято осені". Так як для Ромчика це був перший святковий концерт у садочку, бо почали ми навчатися у ньому тільки з 1 квітня цього року, ми до нього готувалися заздалегідь.

Завдяки неймовірним зусиллям коликтиву садка, Рома за час перебування у ньому досягнув величезних результатів, набув багато знань та навичок як у соціальному так і у навчальному  плані, про які наша родина ще у березні цього року не могла навіть і мріяти, а головне він почав говорити. І хоча Ромчик ще не зовсім охоче використовує мову для спілкування, йому була довірена почесна місія розповідати вірш на святі.

До свята готувалися усі. У той час коли Ромка старанно вчив вірш, а я вигадувала для нього сценічний костюм гриба-мухомора,колектив садочка робив усе можливе, щоб це свято залишилося не тільки у нашій пам"яті , але і у наших сердцях назавжди.Чудові декорації якими були прикрашені приміщення садочка поринали нас у сюжет якоїсь дивної осінньої казки, і вже ніхто не міг дочекатися початку цього казкового дійства.Чудові номери,гарний сценарій не давав перевести подих від задоволення, який ми батьки отримували дивлячись на наших дітей. Колектив зумів не тільки поставити гарні номери , але й підкреслити усі ті здобуті навички і таланти якими оволоділи наші діти навчаючись у цьому садочку. Те відчуття щастя, радощів та гордості яке я відчула за свою дитину,  яка гарно розповідала вірш, яка раділа усьому тому що відбувалося - неможливо передати ні якими словами...

Велика вдячність Вам шановні вихователі , педагоги , керівництво садочка і усі ті хто там працюють , за вашу працю, за ваше натхнення і старання вкладати у наших дітей свою душу,свої знання , щоб ми батьки відчували не тільки гордість за наших дітей, але й те що завдяки вашим зусиллям у наших діточок є щастливе майбутнє. 

Батьки Роми,
жовтень 2013

А у нас осенний пляс. А у вас?