+38 050 352 90 97
г. Киев, ул. Героев Севастополя, 41
Лицензия сада

Дякую за спокій мого материнського серця!

Закінчилися суворі морози і всюди відчувається подих весни!!! Під весняними променями сонця почало прокидатися все, всі чекали весни і найголовнішого свята 8-го березня, бо останній місяць зими наші дітки старанно та плідно готувалися до нього. З нетерпінням ми всі цього чекали!!! Викладачі та вихователі, не зважаючи на сезонні застуди,погодні настрої наших діточок, готували концертні номери, а ми - батьки сумлінно готували костюми та допомагали вчити вірші. І свято як завжди виявилось феєричним!!!

Велика подяка усім хто готував його,прикладав усіх зусиль щоб ми батьки в котре переконалися які наші дітки обдаровані і пишалися ними!!!Від себе особисто щиро дякую вихователям нашої групи "Зірочки" - Наташі та Аліні - за прекрасний колоритний український танок, за чудові привітальні листівки ,які вони допомогли підготувати нашим дітям для привітання своїх матусь  - це дуже зворушливо і залишиться у наших серцях назавжди!!!Я дуже хочу подякувати нашому логопеду Альоні, яка під час привітання Роми своїй мамі віршем, була з ним поруч і підтримувала його, щоб Ромчик почувався впевненіше у своєму виступі. І він  був чудовим!!! Хочу подякувати нашому арт терапевту Олі - її чудові декорації та оформлення святкової зали викликають захоплення та мають шалену красу. Дякую нашому музичному керівнику Наташі за підбір таких зворушливих пісень, за чудові музичні постановки, які ми батьки ще деякий час продовжуємо наспівувати у своїх думках не зважаючи на те що свято давно минуло! Дякую нашому фізичному та танцювальному викладачу Саші яка створює неймовірні танцювальні номери, які дивишся з великою насолодою і мрієш про те, що твоя дитина незабаром буде приймати в них участь!!!Дякую нашим дефектологам Лесі та Інзі які завдяки своєму досвіду і професіоналізму підготували такі  чудові театральні номери!!! Дякую нашим викладачам - чоловікам які своїм виступом несподівано вразили своїм талантом та щирістю!!!Дякую викладачам групи "Ромашки" Лені та Каті, які були для Ромчика як першими вчителями у школі,які вчили його першим самостійним навичкам,  за чудові спогади про те ,що колись Ромчик був маленький і теж робив перші кроки у нашому садочку.
Я щиро дякую усім педагогам Ромчика : дефектологам - Лесі та Інзі,логопедам Свєті та Альоні, психологам Наташі та Максиму, педагогам по ЛФК Саші,Андрію та Ані що своїми зусиллями та досвідом вкладали в мою дитину усі свої знання, завдяки яким він став:самостійнішим,розумнішим,сміливішим,впевненішим,балакучішим та дорослішим - таким який він зараз є!!! Дякую нашим вихователям Аліні та Наташі ,а також їхньому помічнику Светі що кожного дня вони дбають про мою дитину та за спокій мого материнського серця!

Особлива подяка  керівнику в особі Наталії Віталїєвни та адміністраціі садка за чудову організацію проведення свята та чудовий прекрасний колектив!

З повагою родина Комаренко!!!
март 2014

Большое спасибо за праздник и огромную работу!