+38 050 352 90 97
г. Киев, ул. Героев Севастополя, 41
Лицензия сада

Большое спасибо за праздник и огромную работу!

Наш весенний праздник «Для мам!» прошел весело и очень душевно!  Каждая группа приготовила танцы и песни для своих любимых мам и бабушек. А мальчишки из старшей группы станцевали даже лезгинку! Дети средней группы «Звездочка» разыграли целую сказку «О глупом мышонке», где из преподавателей был только ведущий!

Вместе с преподавателями малыши сделали собственными руками подарки и торжественно вручили любимым на празднике.

В самое ближайшее время мы выложим фотографии и видео с нашего праздника. А пока мы вместе с родителями радуемся успехам наших особенных воспитанников. Спасибо за теплые слова!!!

«Дорогие, любимые, красивые, незаменимые! Поздравляем вас с прекрасным весенним праздником! Пусть этот день исполнит все заветные мечты, пусть душа отогреется теплым весенним солнцем , пусть дома ждут только веселое настроение и улыбки близких! Желаем вам много-много радости, прекрасного настроения и побольше солнечных дней!!!Спасибо вам огромное за ваш тяжелый труд!Вы - светлая  часть нашей жизни!Ведь так радоваться за достижения ребенка  и поддержать нас в трудную минуту можете только вы - люди которые проживают вместе с нами нашу нелегкую, но все-таки счастливую жизнь, потому что дети - это счастье!!!! Спасибо за прекрасный душевный, теплый и эмоциональный праздник!!!Получили массу удовольствия!!!» С уважением Матвейка Хриптулов и его мама.

«Большое спасибо за праздник и огромную работу. За океаном, в ночное время, в криминальном качестве с плохим интернетом досмотрел все до конца :)» С уважением,
Юрий

«Закінчилися суворі морози і всюди відчувається подих весни!!! Під весняними променями сонця почало прокидатися все, всі чекали весни і найголовнішого свята 8-го березня, бо останній місяць зими наші дітки старанно та плідно готувалися до нього. З нетерпінням ми всі цього чекали!!!Викладачі та вихователі, не зважаючи на сезонні застуди,погодні настрої наших діточок, готували концертні номери, а ми - батьки сумлінно готували костюми та допомагали вчити вірші. І свято як завжди виявилось феєричним!!!
Велика подяка усім хто готував його,прикладав усіх зусиль щоб ми батьки в котре переконалися які наші дітки обдаровані і пишалися ними!!!Від себе особисто щиро дякую вихователям нашої групи "Зірочки" - Наташі та Аліні - за прекрасний колоритний український танок, за чудові привітальні листівки ,які вони допомогли підготувати нашим дітям для привітання своїх матусь  - це дуже зворушливо і залишиться у наших серцях назавжди!!!Я дуже хочу подякувати нашому логопеду Альоні, яка під час привітання Роми своїй мамі віршом, була з ним поруч і підтримувала його, щоб Ромчик почувався впевненіше у своєму виступі. І він  був чудовим!!! Хочу подякувати нашому арт терапевту Олі - її чудові декорації та оформлення святкової зали викликають захоплення та мають шалену красу. Дякую нашому музичному керівнику Наташі за підбір таких зворушливих пісень, за чудові музичні постановки, які ми батьки ще деякий час продовжуємо наспівувати у своїх думках не зважаючи на те що свято давно минуло! Дякую нашому фізичному та танцювальному викладачу Саші яка створює неймовірні танцювальні номери, які дивишся з великою насолодою і мріеш про те, що твоя дитина незабаром буде приймати в них участь!!!Дякую нашим дефектологам Лесі та Інзі які завдяки своєму досвіду і професіоналізму підготували такі  чудові театральні номери!!! Дякую нашим викладачам - чоловікам які своїм виступом несподівано вразили своїм талантом та щирістю!!!Дякую викладачам групи "Ромашки" Лені та Каті, які були для Ромчика як першими вчителями у школі,які вчили його першим самостійним навичкам,  за чудові спогади про те ,що колись Ромчик був маленький і теж робив перші кроки у нашому садочку.
Я щиро дякую усім педагогам Ромчика : дефиктологам - Лесі та Інзі,логопедам Свєті та Альоні, психологам Наташі та Максиму, педагогам по ЛФК Саші,Андрію та Ані що своїми зусиллями та досвідом вкладали в мою дитину усі свої знання, завдяки яким він став: самостійнішим,розумнішим,сміливішим,впевненішим,балакучішим та дорослішим - таким який він зараз є!!! Дякую нашим вихователям Аліні та Наташі ,а також їхньому помічнику Светі що кожного дня вони дбають про мою дитину та за спокій мого материнського серця!

Особлива подяка  керівнику в особі Наталії Віталїєвни та адміністраціі садка за чудову організацію проведення свята та чудовий прекрасний колектив!» З повагою родина Комаренко!!!

«Вот и прошёл еще один замечательный Праздник! Каждый раз восхищаемся работой всех, кто принимал участие! Пришлось сдерживать себя, чтобы не пуститься в пляс вместе со всеми, настолько было зажигательно, весело и интересно! Всё было просто ЗАМЕЧАТЕЛЬНО!!! Спасибо большое за Ваш ТРУД, ТЕРПЕНИЕ, ПОНИМАНИЕ и ПОМОЩЬ нашим деткам!» С любовью, Наташа и Саша (родители Тимофея)