preloader

Новини садка

Orh_navchannia 90x80
Styli_batkivstva 90x80
photo_5298700496401455744_y 90x80

А у нас сьогодні свято: як ми святкували випускний-2023

21 липня 2023 року ми відзначаємо особливе свято – випускний! Цей день – не просто відмітка закінчення ще одного навчального року, а новий етап буття наших вихованців, їх батьків і, звичайно, всього педколективу. Адже кожна родина відкриває нову сторінку життя – для когось це звичайний дитсадок, для інших – школа. А це вже зовсім інша історія)

Сьогодні ми мали феєричне свято – з піснями та музикою, з кульками та танцями, дитячою творчістю і, звичайно, найсмачнішим тортиком у світі! 

“Ми вдячні батькам за довіру, співпрацю, розуміння, за те, що розвивалися разом з нами та своїми дітьми, вчилися спілкуватись, розуміти і допомагати дітям. Щиро вдячні їм за високу оцінку нашої праці, адже це найдорожча  винагорода для нас. Я вдячна кожному фахівцю нашого садочка за їхню працю, знання, вміння, любов, терпіння, професіоналізм і відданість праці. А нашим дітям і всім українцям бажаємо цікавого та, найголовніше, мирного життя”, – наголосила директорка дитсадка Наталя Стручек. 

Наш садок радо запрошує батьків, які виховують дітей з РАС, затримкою мовленнєвого і психомовного розвитку віком від 1-го до 6 років на консультації щодо вступу на новий навчальний рік 2023-24. Послугу надає директорка Наталя Стручек. Ми з радістю поділимося унікальним досвідом, знаннями та запропонуємо найкраще рішення для Вашої дитини та сім’ї.

Наразі наш садок забезпечений всіми заходами безпеки – ми маємо власне укриття, яке повністю обладнане всім необхідним для проведення роботи з дітьми у воєнний час. Також у нашому закладі облаштовано генератор, тому ніякі екстрені вимкнення світла не порушать навчально-виховний процес.

Для іногородніх ми пропонуємо індивідуальні програми допомоги дітям з особливостями розвитку, про які детальніше можна дізнатися на консультації.

За отриманням консультації звертайтеся до Наталії Стручек за номером 050 352-90-97 або пишіть на struchek@cwf.com.ua

Comments are closed