preloader

Новини садка

photo_5298700496401455744_y 90x80
photo_2024 04 30 22.05.20 1 90x80
photo_2024 04 30 22.05.24 1 90x80

Простір Вашої дитини

Укриття

Наш садок не припиняє роботу навіть під час повітряних тривог, які можуть тривати півгодини, а можуть – і п’ять годин поспіль. Тому ми організували все таким чином, щоб в укритті можна було не просто ховатися, а й продовжувати повноцінний процес навчання. Тут все продумано до дрібниць: прийом їжі, санітарні можливості, місця для сну, розклад та система занять, яка б стала комфортною для перебування одночасно у приміщенні близько 30 вихованців та 20 людей персоналу. Під час тривог ми проводимо групові заняття, займаємось логоритмікою, влаштовуємо лялькові вистави та ін. Це вкрай важливо, адже безперервність корекційного процесу для дітей з особливостями розвитку – одна з запорук результату. Якість нашого укриття перевірена державою, про що свідчить відповідний акт.

Будівля і територія

Розвиваючий дитячий садок для дітей з особливостями  “Дитина з майбутнім” – це окрема будівля з власною закритою територією та цілодобовою охороною. Будівля знаходиться у дворі житлового масиву, де тихо і відсутній сильний рух. Високий паркан дозволяє зберегти мікроклімат закладу і безпеку дітей. У будівлі був зроблений ремонт з урахуванням особливостей дітей і організації роботи. Для вихованців організовано безпечний і комфортний дитячий майданчик, де малеча гуляє в будь-яку погоду. У нас завжди зелено і приємно!

On-line доступ до відео

У нашому садочку працює система on-line доступу для батьків до відео-камер кожного робочого кабінету, де проходять заняття. Таким чином батьки можуть спостерігати за роботою з їхньою дитиною, бачити її досягнення і складності. Ця інформація дуже важлива для комунікації з дитиною вдома.

Харчування

У нашому садочку ми дотримуємося безглютенової та безказеїнової дієти (БНБК дієта). Це пов’язано з тим, що у більшості дітей з затримкою розвитку є проблеми метаболічних процесів, нестачі вітамінів та поживних речовин і травленням. Кишкова активність у таких дітей значно нижча за норму, тому організм не переробляє білки казеїну та глютена на амінокислоти, в результаті чого дитина страждає на головну біль, відсутність концентрації, затуманеність свідомості та перепади настрою.

Режим дня

 

Безпека

Територія садка закрита. По периметру – глухий паркан. Охорона – цілодобово. Життя 40 дітей забезпечують 50 дорослих осіб (загальний штат співробітників). Батьки кожного нашого вихованця мають on-line доступ через власний унікальний код до відеокамер, розташованих в кожному робочому кабінеті садка.

Індивідуальні консультації

Ми надаємо сім’ям послугу індивідуальних консультацій у 2-х форматах:

  1. Консультації для всіх охочих, незалежно від того, чи відвідує дитина наш садок чи ні. Послугу надає практичний психолог і директорка закладу Наталя Стручек. Для запису на консультацію телефонуйте за номером +38 (050) 352 9097 або пишіть на struchek@cwf.com.ua
  2. Консультації всіх фахівців дитсадка, які надаються лише тим родинам, діти яких відвідують наш садок.

Питання щодо медицини

Кожна дитина в рамках власної програми розвитку обов’язково проходить курс масажу на території садка. У садку працює медсестра, яка стежить за меню і режимом харчування, дотриманням медичних приписів, надає необхідну медичну допомогу з урахуванням особливостей наших вихованців. Для того, щоб ваша дитина знаходилась під повним медичним контролем, просимо надавати результати всіх обстежень та рекомендацій лікарів для організації якісної роботи. При необхідності ми надаємо батькам індивідуальні рекомендації, пов’язані з тим, яких лікарів варто відвідати та які обстеження потрібно дитині пройти.