preloader

Новини садка

Orh_navchannia 90x80
Styli_batkivstva 90x80
photo_5298700496401455744_y 90x80

Хто ми

Долучайтеся до нашого закладу і давайте разом зробимо все можливе заради щасливого майбутнього наших дітей!

Розвиваючий дитячий садок для дітей з особливостями розвитку “Дитина з майбутнім” – унікальний заклад для дітей з аутизмом, затримкою мовного і психо-мовного розвитку та синдромом дефіциту уваги і гіперактивністю (СДУГ).

З 2010 року 40 фахівців садка щоденно працюють з дітьми, від яких відмовилися інші, а родини отримують неперевершені результати.

Ми пропонуємо індивідуальний корекційний підхід, враховуємо всі медичні, соціальні та когнітивні особливості кожної дитини з тим, щоб разом з батьками досягнути найголовнішого – щасливого самостійного життя у майбутньому, адже всі вихованці закладу продовжують навчання у звичайних садках та школах.

Наші педагоги – найкращі корекційні фахівці галузі, які мають відповідну освіту і безперервно здобувають новітні знання у сфері компетенції як в Україні, так і за кордоном. Директорка садочка Стручек Наталія володіє унікальними знаннями та досвідом багаторічної щоденної роботи з великою кількістю дітей з різними особливостями розвитку. Як психолог на початку свого професійного шляху Наталія навчалася в одного з провідних на той момент фахівців США по аутизму, докторки клінічної психології Вірджинії Бассі з подальшою супервізією протягом 2-х років. В освітньому портфелі професійні сертифікати по АВА терапії (Ізраїль), корекції поведінки й ігротерапії (Росія), сенсориці (Англія), Томатіс терапії (Франція).