preloader

Новини садка

Orh_navchannia 90x80
Styli_batkivstva 90x80
photo_5298700496401455744_y 90x80

Батьки вже отримали рекомендації: педагоги дитсадка «Дитина з майбутнім» завершили традиційне тестування наших вихованців

МГО "Дитина з майбутнім" | INGO "Child with Future"

Фахівці дитячого садка «Дитина з майбутнім» завершили традиційне тестування наших вихованців та дали рекомендації їхнім батькам.

До таких заходів у навчальному закладі вдаються для того, щоб оцінити соціальні та академічні навички дітей. До кожного вихованця педагоги використовують індивідуальний підхід, адже він уже давно довів свою ефективність у роботі з дітьми з особливостями розвитку. А все тому, що двох таких однакових хлопчиків чи дівчаток не буває, пояснюють спеціалісти дитсадка.

Тестування – це важливий етап відстеження прогресу в розвитку дитини та виявлення тих моментів, над якими потрібно працювати ще ретельніше.

У рамках цього процесу педагоги проводять багато зустрічей з дитиною, під час яких оцінюють її здібності та інструменти, завдяки яким у роботі з нею досягнули успіху. Аналізують також ті методи, які не показали свою ефективність. Цей етап допомагає не лише розробити дієву індивідуальну програму, але й дати рекомендації батькам.

Також тестування показує, наскільки дитина готова до інклюзивного навчання в інших шкільних чи дошкільних закладах.

Минуле оцінювання навичок ми проводили влітку.

Нагадаємо, крім наших вихованців ми тестуємо і тих дітей, які не відвідують «Дитину з майбутнім». Йдеться про послугу «Майбутнє дитини». Це незалежне тестування, яке підійде для дітей від одного до 8-ми років. Ця послуга допоможе зрозуміти, наскільки ефективно з ними займаються спеціалісти та хто із фахівці найбільше потрібен на цьому етапі.

Тестування проводить консиліум наших педагогів.

Більш докладно про те, як воно працює і як на нього потрапити, читайте тут https://childfuture.kiev.ua/uk/nezalezhne-testuvannya-rozvitku-ditini/ або звертайтеся до директора саду Наталії Віталіївни Стручек 050 352-90-97, struchek@cwf.com.ua.

Крім того, у дитсадку діє дистанційна програма розвитку «Наша дитина». Це також послуга для тих, хто не відвідує дитсадок. Вона дозволяє за короткий термін розробити індивідуальну програму розвитку для дитини на 6 місяців. Її теж складають на основі тестування. Докладніше читайте тут https://childfuture.kiev.ua/uk/distantsiyna-programa-rozvidku-nasha-ditina/

 

Comments are closed