Головна > Дистанційна програма розвитку «Наша дитина»

Дистанційна програма розвитку «Наша дитина»

Дистанційна програма розвитку «Наша дитина» - послуга педагогів садочка для всіх, хто у нас не навчається та не проживає у Києві. 

Це унікальна послуга, яка дозволяє в короткі терміни зрозуміти можливості та потреби Вашої дитини й розробити індивідуальну програму розвитку, за якою протягом 6 місяців можуть працювати фахівці, яких залучають батьки, або є батьки працюватимуть з дитиною самостійно.

Програма складається на основі результатів тестування рівня розвитку дитини, яке проводиться на території садка нашими педагогами. 

Програма "Наша Дитина" містить детальні інструкції для педагогів і батьків та надає можливість проводити максимально ефективну роботу в режимі домашніх занять. 

Послуга дуже зручна для тих батьків, які хочуть дати дитині максимум, але в силу різних причин не можуть щодня відвідувати спеціалізований дитячий садок. 

Алгоритм роботи:

  1. Первинна консультація.
  2. Збір анамнезу дитини.
  3. Педагогічна діагностика дитини. Працює консиліум: психолог, логопед, фізичний реабілітолог, дефектолог.
  4. Розробка Програми індивідуального розвитку Вашої дитини на 6 місяців.
  5. Видача Програми та всіх необхідних інструментів: підходи, методики, програми. Резюме з пріоритетами роботи на 6 місяців, відповідями на запитання батьків.

Після закінчення 6-місячної програми «Наша Дитина» сім'я має можливість приїхати за новою Програмою на наступний 6-місячний період, забезпечуючи таким чином якісний дистанційний супровід розвитку і навчання дитини. 

Для запису на консультацію з питань програми «Наша дитина» звертайтеся до директора садочка Наталії Віталіївні Стручек 050 352 90 97 або пишіть на struchek@cwf.com.ua 

Завантажити буклет про послугу