preloader

Новини садка

Orh_navchannia 90x80
Styli_batkivstva 90x80
photo_5298700496401455744_y 90x80

Дистанційна програма розвитку «Наша дитина»

Дистанційна програма розвитку “Наша дитина” – послуга педагогів садочка для всіх, хто у нас не навчається або не проживає у Києві.

Вона дозволяє в короткі терміни зрозуміти можливості та потреби Вашої дитини й розробити індивідуальну програму розвитку, за якою протягом 6 місяців можуть працювати батьки самостійно або ж залучати відповідних фахівців.

 

Програма складається за результатами тестування рівня розвитку дитини, яке проводиться на території садка нашими педагогами і допомагає:

 

 • зрозуміти поточний рівень розвитку Вашої дитини;
 • оцінити її відповідність нормам розвитку соціальних та академічних навичок;
 • оцінити % її готовності до інклюзивного навчання в дитячому садку або школі;
 • оцінити ефективність роботи педагогів, які займаються з вашою дитиною;
 • порівняти рівень розвитку дитини до занять в будь-якому центрі розвитку, дитячому садку або школі, та рівень розвитку через якийсь проміжок часу після занять;
 • визначитися, який педагог потрібен Вашій дитині саме в даний момент, а без якого можна обійтися.

 

Програма “Наша Дитина” містить детальні інструкції для батьків та фахівців, надаючи можливість проводити максимально ефективну роботу в режимі домашніх занять. 

Послуга дуже зручна для тих батьків, які хочуть дати дитині максимум, але в силу різних причин не можуть щодня відвідувати спеціалізований дитячий садок. Після закінчення 6-місячної програми «Наша Дитина» сім’я має можливість приїхати за новою Програмою на наступний 6-місячний період, забезпечуючи таким чином якісний дистанційний супровід розвитку і навчання дитини.

 

Як ми працюємо:

 1. Після первинної консультації, ми запрошуємо Вас з дитиною на тестування з понеділка по середу з 11 до 12 за попереднім записом.
 2. Збираємо анамнез дитини, спостерігаючи за нею.
 3. Проводимо тестування дитини консиліумом педагогів: психолог, логопед, дефектолог, фізичний реабілітолог. Батьки або супроводжуючі можуть перебувати разом з дитиною.
 4. Формуємо рекомендації від кожного з фахівців за результатами тестування і надаємо графік розвитку із зазначенням фактичного віку розвитку по різних зонах.
 5. Розробка Програми індивідуального розвитку Вашої дитини на 6 місяців.
 6. Видача Програми та всіх необхідних інструментів: підходи, методики, програми. Резюме з пріоритетами роботи на 6 місяців, відповідями на запитання батьків.

 

Для запису на консультацію з питань програми «Наша дитина» звертайтеся до директора садочка Наталії Стручек за номером телефону +38 050 352 90 97 або пишіть на struchek@cwf.com.ua

Завантажити буклет про послугу