+38 050 352 90 97
м. Київ, вул. Героїв Севастополя, 41
Ліцензія

Для батьків

Будівля і територія

Розвиваючий дитячий садок для дітей з особливостями  "Дитина з майбутнім" – це окрема будівля з власною закритою територією та цілодобовою охороною. Будівля знаходиться у дворі житлового масиву, де тихо і відсутній сильний рух. Високий паркан дозволяє зберегти мікроклімат закладу і безпеку дітей. У будівлі був зроблений ремонт з урахуванням особливостей дітей і організації роботи. Для вихованців організована безпечний і комфортний дитячий майданчик, де малеча гуляє в будь-яку погоду. У нас завжди зелено і приємно!

On-line доступ до відео

У нашому садочку працює система on-line доступу для батьків до відео-камерам кожного класу, де проходять заняття. Таким чином батьки можуть спостерігати за роботою з їхньою дитиною, бачити його досягнення і складності. Ця інформація дуже важлива для комунікації з дитиною вдома.

Харчування

У нашому садочку ми дотримуємося безглютеновой і безлактозної дієти. Це пов’язано з тим, що у більшості дітей з розладами нервової системи є непереносимість продуктів з вмістом глютену і лактози. Непереносимість цих продуктів в разі їх вживання може гальмувати розвиток дитини. Тому нашим кухарі готують виключно з продуктів, які не містять глютен і лактозу, і таким чином роблять свій внесок в розвиток дітей. Вищевказана непереносимість не завжди видно візуально, тому ми рекомендуємо батькам перевірити усваіваімость лактози і глютену у дитини. У разі виявлення такої непереносимості – обов’язково дотримуватися дієти і вдома.

Режим дня

 • 8.00 - 8.15
  Ранкова гімнастика
 • 8.15 - 8.55
  Групове чи індивідуальне заняття
 • 9.00 - 9.20
  Сніданок
 • 9.20 - 10.00
  Групове чи індивідуальне заняття
 • 10.10 - 10.50
  Групове чи індивідуальне заняття
 • 11.00 - 12.00
  Прогулянка
 • 12.00 - 12.50
  Обід
 • 12.50 - 15.00
  Сон
 • 15.20 - 16.00
  Групове чи індивідуальне заняття
 • 16.00 - 16.20
  Полуденник
 • 16.20 - 17.00
  Групове чи індивідуальне заняття
 • 17.10 - 17.50
  Групове чи індивідуальне заняття

Безпека

Територія садка закрита. По периметру – глухий паркан. Охорона – цілодобово. Життя 32 дітей забезпечують 50 дорослих осіб (загальний штат співробітників). Батьки кожного нашого вихованця мають on-line доступ через власний унікальний код до відеокамер, розташованих в кожному робочому класі садка.

Індивідуальні консультації

Ми надаємо сім’ям послуги індивідуальних консультацій незалежно від того, хочете ви відвідувати наш садок чи ні. Ви завжди можете записатися на консультацію і задати всі ваші запитання. Фахівці нашого садочка мають унікальні знаннями і досвідом багаторічної роботи з великою кількістю дітей з розладами аутистичного спектру. А тому кожен аутист – індивідуальний, цей досвід і знання особливо цінні для сімей, які вперше зіткнулися з проблемою або не можуть вирішити якусь із проблем дитини. Для запису на консультацію телефонуйте директору садка Наталії Віталіївні Стручек на телефон +38 (050) 352 9097

Питання по медицині

Кожна дитина в рамках власної програми розвитку обов’язково проходить курс масажу на території садка. У садку працює медсестра, яка стежить на меню і режимом харчування, дотриманням медичних приписів, надає необхідну медичну допомогу з урахуванням особливостей наших вихованців. Для того, щоб ваша дитина знаходився під повним медичним контролем, просимо надавати результати всіх обстежень та рекомендацій лікарів для організації якісної роботи. При необхідності ми представляємо консультації, яких лікарів варто відвідати, які обстеження потрібні і де їх можна зробити.

Ви хочете, щоб Ваша дитина розвивалася разом з нами, але у Вас залишилися питання?