preloader

Новини садка

Orh_navchannia 90x80
Styli_batkivstva 90x80
photo_5298700496401455744_y 90x80

Гарна новина! Ми відновлюємо послугу з дистанційної програми “Наша дитина”

МГО "Дитина з майбутнім" | INGO "Child with Future"

Дистанційна програма розвитку «Наша дитина» – це спеціальна послуга для київських та іногородніх сімей, які не відвідують наш садок, але бажають розвивати дитину з аутизмом під наглядом та рекомендаціями досвічених фахівців закладу. 

Це унікальна послуга, яка допомагає родині зрозумити рівень розвитку дитини та розробити індивідуальну програму розвитку на 6 місяців, за якою або фахівці, або батьки зможуть працювати самостійно в регіонах України. Це покрокові інструкції для педагогів і батьків, на основі яких складаються повноцінні домашні заняття для дітей з особливостями розвитку, які в силу різних обставин не можуть відвідувати садок “Дитина з майбутнім”.

Як можна отримати програму:

  1. Первинна консультація у садочку.
  2. Збір анамнезу дитини.
  3. Педагогічна діагностика дитини у садочку “Дитина з майбутнім”. Працює консиліум фахівців: психолог, логопед, фізичний реабілітолог, дефектолог.
  4. Розробка Програми індивідуального розвитку вашої дитини на 6 місяців.
  5. Видача Програми та всіх необхідних інструментів: підходи, методики, програми. Резюме з пріоритетами роботи на 6 місяців, відповідями на запитання батьків.

Дистанційна програма розвитку дитини складається на основі результатів тестування рівня розвитку дитини, яке проводиться на території садка нашими педагогами протягом 4 днів. 

Після закінчення 6-місячної програми «Наша Дитина» сім’я має можливість приїхати за новою Програмою на наступний 6-місячний період, забезпечуючи таким чином якісний дистанційний супровід розвитку і навчання дитини. 

Для запису на консультацію з питань програми «Наша дитина» звертайтеся до директора нашого садочка Наталії Віталіївні Стручек за телефоном 050 352 90 97 або пишіть на struchek@cwf.com.ua 

Завантажити буклет про послугу

Comments are closed