preloader

Новини садка

Orh_navchannia 90x80
Styli_batkivstva 90x80
photo_5298700496401455744_y 90x80

Гратись і навчатись: у дитсадочку «Дитина з майбутнім» з’явилась інтерактивна підлога

МГО "Дитина з майбутнім" | INGO "Child with Future"

Неймовірна новина! У дитсадку «Дитина з майбутнім» з’явилась інтерактивна підлога.

Тепер вчитись та розвиватись нашим вихованцям стане ще цікавіше. Адже призначення інтерактивної підлоги – перетворити будь-яке заняття на захопливу гру, під час якої діти водночас і поповнюють свої знання.

Вона реагує на кожен рух людини і має здатність змінюватись. Усе це залежить від завдання, до виконання якого педагоги залучають дитину.

Крім того, інтерактивна підлога рекомендована Міністерством освіти і науки України. Її можна використовувати в дошкільних та середніх навчальних закладах. Підлога сприяє розвитку опорно-рухового та вестибулярного апаратів, контролю власного тіла, загальної моторики та координації. Вона психологічно розвантажує дитину та допомагає їй краще засвоювати матеріал.

«Ми дуже раді, коли вдається відкрити для наших вихованців нові можливості для розвитку. Тим більше, що діти завжди залишаються дітьми. А це означає, що вчитись під час гри для них набагато цікавіше та ефективніше», – прокоментувала директор дитсадка «Дитина з майбутнім» Наталія Стручек.

Раніше ми розповідали, як діти в садочку розвивають зорово-моторну координацію.

https://childfuture.kiev.ua/uk/novini-dityachogo-sadochka-ditina-z-majbutnim/rozkladi-zhabenyat-yak-diti-v-sadochku-ditina-z-majbutnim-rozvivayut-zorovo-motornu-koordinatsiyu/

Comments are closed