Головна > Індивідуальні консультації

Індивідуальні консультації

Запрошуємо на консультацію сім'ї, які виховують дітей із затримкою мовного і психо-мовного розвитку, раннім дитячим аутизмом (РДА), аутичними рисами особистості, гіперактивністю (СДУГ), алалією та іншими ментальними розладами від 1 року до 8 років. Послуга індивідуальних консультацій адресована для будь-яких сімей, у яких є питання будь-якого характеру. 

Консультації проводить директор садочка Стручек Наталія Віталіївна, яка володіє унікальними знаннями та досвідом більш ніж 10-річної щоденної роботи з великою кількістю дітей з різними ментальними розладами. Як психолог на початку свого професійного шляху Наталія навчалася в одного з провідних на той момент фахівців США по аутизму, доктора клінічної психології Вірджинії Бассі з подальшою супервізією протягом 2-х років. В освітньому портфелі професійні сертифікати по АВА терапії (Ізраїль), корекції поведінки й ігротерапії (Росія), сенсориці (Англія), Томатіс терапії (Франція).  

У вас є можливість за одну консультацію отримати практичні рекомендації фахівця, який з 2010 року вже проконсультував понад 700 сімей. 

Для запису на консультацію звертайтеся до директора саду Наталії Віталіївні Стручек 050 352 90 97 або пишіть на struchek@cwf.com.ua