preloader

Новини садка

Orh_navchannia 90x80
Styli_batkivstva 90x80
photo_5298700496401455744_y 90x80

Індивідуальні консультації

МГО "Дитина з майбутнім" | INGO "Child with Future"

Запрошуємо на консультацію сім’ї, які виховують дітей з аутизмом, затримкою мовного і психо-мовного розвитку, гіперактивністю (СДУГ) та алалією від 1 року до 8 років. Послуга індивідуальних консультацій адресована для будь-яких сімей, у яких є питання будь-якого характеру. 

Консультації проводить директор садочка Стручек Наталія, яка володіє унікальними знаннями та досвідом більш ніж 10-річної щоденної роботи з великою кількістю дітей з різними особливостями розвитку. Як психолог на початку свого професійного шляху Наталія навчалася в одного з провідних на той момент фахівців США по аутизму, докторки клінічної психології Вірджинії Бассі з подальшою супервізією протягом 2-х років. В освітньому портфелі професійні сертифікати по АВА терапії (Ізраїль), корекції поведінки й ігротерапії (Росія), сенсориці (Англія), Томатіс терапії (Франція).  

У вас є можливість за одну консультацію отримати практичні рекомендації фахівчині, яка з 2010 року проконсультувала вже сотні сімей. 

Для запису на консультацію звертайтеся до директорки садочка Наталії Стручек за телефоном +38 050 352 90 97 або пишіть на struchek@cwf.com.ua