preloader

Новини садка

Orh_navchannia 90x80
Styli_batkivstva 90x80
photo_5298700496401455744_y 90x80

Інклюзія та підготовка до неї: Наталія Стручек виступила під час Другої міжнародної практичної конференції з аутизму «IPAC-2020»

МГО "Дитина з майбутнім" | INGO "Child with Future"

Директор нашого дитсадка Наталія Стручек виступила під час Другої міжнародної практичної конференції з аутизму «IPAC-2020».

Вона розповіла про підготовку дитини до інклюзивного навчання в наших реаліях, а також про те, яку роль у цьому процесі відіграють педагоги та сім’я.

«Для того, щоб аутист почував себе у школі комфортно, до його приходу обов’язково необхідно підготувати середовище. Але навіть не це головне. Дитина сама має бути готовою до цього етапу. А це означає, що вона повинна опанувати вся навички, які будуть необхідні в школі», – наголосила Наталія Стручек.

Вона додала: корекція – це зазвичай складний і довготривалий процес. Тому батьки не повинні чекати миттєвих результатів. Це процес, який часто займає не один місяць і навіть не один рік.

Крім того, директор розповіла загалом про основи інклюзії, а також про те, як організувати заняття з аутистом самостійно.

Додамо, що всі охочі ще можуть потрапити на другий вікенд конференції – 28-29 листопада. Як придбати квиток та всі подробиці про спікерів – тут: https://conf.cwf.com.ua/

 

Comments are closed