preloader

Новини садка

Orh_navchannia 90x80
Styli_batkivstva 90x80
photo_5298700496401455744_y 90x80

Качаємо тісто та робимо аплікації

МГО "Дитина з майбутнім" | INGO "Child with Future"

Арт-терапевт, продуктивний педагог підбадьорює батьків і каже, що їм насправді пощастило! Адже коли ще стільки часу можна провести у колі сім’ї зі своїми улюбленими малюками!

Спеціаліст пропонує перелік деяких нескладних, але дуже цікавих ідей – як і чим зайняти свою дитину, себе та долучити членів своєї сім’ї. Адже разом можна робити стільки всього цікавого та корисного!

  1. Перебираємо запаси на кухні. Граємо у «Попелюшку». Сортуємо, наприклад, білу іта червону квасолю або інші крупи (вік 1–3 роки).
  2. Із половинок гороху або зерен кави виходять чудові аплікації: малюємо нескладний малюнок лінією, по цих лініях наносимо клей ПВА, а малюк викладає малюнок половинками гороху або зернами кави (вік 3–6 років залежно від складності малюнка).
  3. Замішуємо солоне туге тісто. Варіант 1: качаємо кульки у долонях, нанизуємо їх на мотузочку, дріт. Залишаємо підсохнути день. Підсохлі кульки розфарбовуємо фарбами. І вуа ля, виходить чудове намисто для улюбленої бабусі. Варіант 2: готуємося до великодніх свят. Качаємо більші кульки, робимо з них коржики. Даємо підсохнути. Малюємо пальчиковими фарбами на заготовках, створюємо імітацію пасхального яйця (вік 2–6 років). Із солоного тіста можна ліпити різні форми, а дитина може самостійно довести шедевр до досконалості.

У цих нехитрих вправах ховається розвиток дрібної моторики, зорового сприйняття, творчих здібностей і, звичайно ж, взаємодії з дорослими, що для батьків і дітей дуже важливо.

Успіху вам і вашим малюкам!

Comments are closed