preloader

Новини садка

Orh_navchannia 90x80
Styli_batkivstva 90x80
photo_5298700496401455744_y 90x80

Корисно і цікаво: як вихованці дитячого садка «Дитина з майбутнім» займаються фізкультурою

МГО "Дитина з майбутнім" | INGO "Child with Future"

Фізкультура може бути цікавою і корисною одночасно. Заняття в садку «Дитина з майбутнім» це доводять. Наша фізкультура включає в себе і різного роду терапію, і розвиток тіла дитини, і ігровий елемент.

Все це гармонійно поєднує наш реабілітолог.

На заняттях діти розвивають велику моторику, виконуючи різноманітні вправи. За тим, щоб їх робили правильно, пильно стежить наш педагог. Він допомагає кожній дитині, виправляє її помилки, підтримує в хвилини страху.

Діти виконують вправи по черзі, що у них також формує витривалість, розуміння правил гри і посидючість.

Щоб заняття були максимально корисними для різних сторін розвитку дитини, реабілітолог застосовує мікс звичайної фізкультури, 3С-терапії, кінезіотерапії та навіть мозочкову стимуляцію. Остання – це комплекс вправ, які розвивають головний мозок, а особливо ті його ділянки, які відповідають за формування вищих психічних функцій.

Головне, що такі уроки позитивно впливають на наших вихованців і допомагають їм не тільки більше розуміти своє тіло, а й розвивають увагу і координацію.

Раніше ми розповідали про те, що спортивний проект Kids Autism Games відкриває донабір на тренування, які традиційно проходять на стадіоні «Олімпійський».

https://childfuture.kiev.ua/uk/novini-dityachogo-sadochka-ditina-z-majbutnim/trenuvannya-na-olimpijskomu-sportivnij-proyekt-kids-autism-games-vidkrivaye-donabir-u-grupu/

 

Comments are closed