preloader

Новини садка

Orh_navchannia 90x80
Styli_batkivstva 90x80
photo_5298700496401455744_y 90x80

Ми відкрили телеграм-канал “Аутизм & інклюзія”. Долучайтеся!

МГО "Дитина з майбутнім" | INGO "Child with Future"

Сьогодні, 2 квітня 2024 року, в Міжнародний день інформування з проблем аутизму, МГО «Дитина з майбутнім» відкриває телеграм-канал «Аутизм & Інклюзія».

Канал створено для покращення комунікації між людьми, які мають дітей з аутизмом та іншими особливостями розвитку, продукування й поширення перевіреної інформації, надання кваліфікованих відповідей на актуальні запитання тощо.

“Ми хочемо, щоб цей канал став у нагоді українцям з аутизмом та іншими особливостями розвитку, незалежно від їх віку та місця проживання, їх родинам, друзям, фахівцям, – пояснює Інна Сергієнко, засновниця МГО «Дитина з майбутнім». – Ми також сподіваємося, що з його допомогою ми станемо доступнішими й кориснішими й для тих українських громадян, які перебувають на ТОТ, змушені жити й виховувати дітей в умовах жорсткого тиску, відсутності фахової підтримки, інших життєво необхідних речей.”

Команда МГО «Дитина з майбутнім» закликає всіх, хто опікується вихованням і розвитком дітей з аутизмом та іншими особливостями розвитку, долучатися до активного спілкування на цій платформі.

Ми відкриті до партнерства й всіх інших форм співпраці з усіма, хто мріє і хоче зробити життя українських дітей з особливостями легшим та щасливішим, суспільство – толерантнішим, а перемогу, завдяки усім нашим спільним зусиллям, – ближчою.

Тож долучайтеся, друзі, і бережіть себе! Тримаймося!

Посилання на канал: https://t.me/+vi8CcHBfVi45MGVi

Comments are closed