preloader

Новини садка

Orh_navchannia 90x80
Styli_batkivstva 90x80
photo_5298700496401455744_y 90x80

Набір дітей на дистанційну програму розвитку “Наша дитина”

МГО "Дитина з майбутнім" | INGO "Child with Future"

Шановні батьки!

Ви не живете у Києві? Хочете підвищити рівень розвитку дитини, щоб вступити до дитячого закладу? Ваш малюк ще занадто малий, щоб цілий день перебувати у дитячому закладі? Наш садок проводить постійний набір дітей на індивідуальну програму розвитку «Наша дитина».

«Наша дитина» – унікальна послуга нашого садка, яка дозволяє швидко зрозуміти можливості та потреби дитини й надати детальну програму, за якою зможуть працювати окремі фахівці та батьки протягом 6 місяців. У Програмі прописуються всі дії для розвитку навичок дитини з урахуванням особливостей віку.

Алгоритм роботи:

  • Первинна консультація.
  • Збір анамнезу дитини.
  • Педагогічна діагностика дитини (психолог, логопед, фізичний реабілітолог, дефектолог).
  • Розробка Програми індивідуального розвитку Вашої дитини на 6 місяців.
  • Видача Програми та всіх необхідних інструментів: підходи, методики, програми. Резюме з пріоритетами роботи на 6 місяців, відповідями на запитання батьків.

Щоб залишити заявку на послугу, надішліть листа на адресу struchek@cwf.com.ua із заявкою. Тема листа «Заявка на індивідуальну програму». Будь ласка в тексті листа вкажіть вік дитини.

Зверніть увагу, що фахівці садка з 1 по 31 серпня будуть у відпустці. Всі заявки будуть оброблені після 1 вересня. Також Ви зможете отримати відповіді на всі Ваші питання.

Якщо Ви зацікавлені отримати дану послугу якнайшвидше, не відкладайте відправлення заявки, адже вони обробляються в порядку їх надходження.

Comments are closed