preloader

Новини садка

Orh_navchannia 90x80
Styli_batkivstva 90x80
photo_5298700496401455744_y 90x80

Наш дитсадок чекає на нових друзів: раді Вас вітати у новому навчальному році 2023-24!

МГО "Дитина з майбутнім" | INGO "Child with Future"

Корекційний садок повного дня для дітей з аутизмом, затримкою мовленнєвого і психомовного розвитку «Дитина з майбутнім» у Києві – це:

  • Унікальний заклад, який пропонує послугу раннього втручання – ми набираємо малюків віком від 1 року;
  • Готуємо діток до звичайних садка/школи: 130 занять/міс;
  • Забезпечуємо безперервність навчально-виховного процесу – ми працюємо навіть під час повітряних тривог, бо маємо власне облаштоване укриття, та в умовах екстреного відключення світла – маємо потужний генератор;
  • Заклад пропонує вихованцям збалансоване харчування на основі безглютенової та безказеїнової дієти;
  • Надаємо консультації батькам з усіх куточків світу;
  • Пропонуємо дистанційну програму розвитку “Наша дитина” та відповідні методики для тих родин, чиї діти не відвідують наш садок;
  • З нами ефективно, безпечно та весело, адже кожну хвилину часу ми витрачаємо на роботу з Вашою дитиною!

Чому саме ми? Лише погляньте на відгуки батьків:

“Які ж ви круті! Низький уклін Вашій праці, ви неймовірні!”

“Наш улюблений садочок, Наталія Віталівна та Найкращий колектив, дякуємо що продовжуєте дарувати майбутнє нашим особливим діткам” 

“Найкращий садочок, в якому кожна витрачена копійка вартує того. Бо працюють справжні спеціалісти в команді. У нас був дуже добрий результат” 

“Шановна Наталія Віталіївна! Дорогі вихователі, педагоги, дякую вам за всі дні, за кожну годину і будь-яку хвилину, які ви нам приділили і продовжуєте приділяти! Дякую за ваші старання, виховання і доброту! Ми дуже любимо і цінуємо вас! Ви – найкращі!”

“Наталія Віталіївна, доброго дня, хочу подякувати вам і всьому колективу за цей навчальний рік і за турботу про доню! До зустрічі у вересні, гарного і спокійного відпочинку нам усім!”

Мені часто досить важко стримувати сльози щастя, коли я бачу теперішнього сина, у якого не закривається рот. Він самостійний і радісно бігає гратися в лабіринти з іншими дітками. Це не порівняти з тим, яким він прийшов у садок – у підгузку та 5 словами в запасі (мама, тато, так, ні, пока) і як син втікав від подібних розваг, закриваючи вуха… Ви робите святе діло, дійсно даруючи Майбутнє вихованцям садочка та їхнім батькам. Звісно, нам є ще над чим працювати, тому з вересня ми з задоволенням продовжимо відвідувати садочок, однак очевидний прогрес радує вже зараз. Величезне вам дякую і, дай Боже, всьому персоналу закладу здоров’я, натхнення та радості від надзвичайно важкої, але такої важливої роботи!”

“Величезне дякую вихователям нашої групи Ірі та Лізі за неоцінений вклад в мого сина! Також висловлюю окрему вдячність Людмилі та Андрію, які у свій час змогли переломити мою дитину і достукатися до мене. Дитина має складний характер і без вас я б не впоралась! Ціную ваш професіоналізм та підхід. Були труднощі, але успіхів більше”

“В дитячому садку панує справжня атмосфера дружньої та міцної родини, котра допомагає діткам розкрити свій потенціал та отримати необхідні і такі бажані навички. Ви – найкращі” 

Тож запрошуємо малят віком від 1 до 6 років до нашого садочка, а батьків – до кола однодумців, дружньої та, головне, фахової підтримки! За отриманням консультації щодо запису дітей на новий навчальний рік 2023-24 звертайтеся до нашої директорки Наталії Стручек за номером 050 352-90-97 або пишіть на struchek@cwf.com.ua

Comments are closed