preloader

Новини садка

Orh_navchannia 90x80
Styli_batkivstva 90x80
photo_5298700496401455744_y 90x80

Наш дитсадок відновив роботу з 16 травня 2022 року! Працюємо без канікул. Ще є місця

МГО "Дитина з майбутнім" | INGO "Child with Future"

16 травня наш дитячий садок відновив свою роботу та знову відкрив двері для своїх вихованців. Ми щиро вдячні батькам, які дотримувались наших рекомендації та продовжували підтримувати рівень розвитку малечі, який ми спільними зусиллями так плекаємо.

«Ми живемо у непростий час і сьогодні важко всім. Але ми повинні робити все задля майбутнього наших дітей – це найголовніше. Наш колектив дуже радий, що діти повернулись до нас без регресу і у стабільному стані – це перш за все заслуга батьків. Наші педагоги підтримували з сім’ями контакт, які могли, останні 2,5 місяців: надавали консультації, допомагали із різними активностями для дітей, які були можливі. Але щоденну живу роботу з дитиною не замінить ніщо. Тому ми вітаємо наших вихованців у стінах нашого закладу і очікуємо на нових», – відмічає Наталя Стручек, директорка садочка.

На запит від батьків в цьому навчальному році садок «Дитина з майбутнім» буде працювати без літніх канікул. Ми не можемо собі дозволити знову перерву у заняттях для малечі і для багатьох сімей не буде можливості поїхали на відпочинок з дітьми. Тому ми пішли на зустріч і будемо разом ласувати літнім сонечком все літо у нашому закладі

Що чекає на дітей у нашому садочку:

  • працюємо з 8:00 до 18:00;
  • 6 годин навчання щоденно;
  • дієтичне харчування;
  • 10 напрямів роботи;
  • відеоспостереження для батьків;
  • ми подбали про безпеку – у нашому садочку є обладнане та містке бомбосховище, де вихованці та персонал зможуть перечекати повітряну тривогу

У нашому садочку також з 10 травня 2022 року відновилися консультації для батьків. Записатися на консультацію можна за номером +38 050 352 90 97 Наталія Стручек, директор дитсадка “Дитина з майбутнім”. 

З нетерпінням чекаємо на вас у нашому садочку! 

Слава Україні! 

 

Comments are closed