preloader

Новини садка

Orh_navchannia 90x80
Styli_batkivstva 90x80
photo_5298700496401455744_y 90x80

Наш випуск-2018: чудова сімка

МГО "Дитина з майбутнім" | INGO "Child with Future"

Щороку ми випускаємо наших вихованців. Змішане почуття радості, що разом ми все-таки досягли успіху, і легкого смутку, адже тепер діти навчатимуться десь в іншому садочку чи школі. Цьогоріч ми випускаємо сімох вихованців. Одні йдуть у підготовчі групи для підготовки до школи, інші переходять до нормативних дитячих садків. Одні далі навчатимуться в супроводі тьюторів, інші самостійно вливатимуться в дитячий колектив. У кожного свій шлях, і ми дуже пишаємося, що в певний момент цього шляху ми були разом.

Ми можемо розповісти сотні історій про труднощі й досягнення, про сміх і сльози, про перші слова і фрази, про перший усвідомлений погляд і перший день, коли сухі штанці. Але це не для сайту Ці історії живуть у наших серцях і в серцях батьків наших випускників, і ми дуже сподіваємося, що найкраще з цього залишиться жити в серцях наших дітей.

Окрема подяка батькам наших вихованців, які високо цінують нашу роботу.

На фото – наше свято «Випускний-2018». Діти водили танок, зачитували вірші, танцювали вальс вихованців із педагогами, що став уже традицією. Батьки також зробили свій внесок в організацію свята: подарували малюкам шоу мильних бульбашок і солодкий тортик, порадували солодким частуванням наших педагогів. Діти отримали грамоти, дипломи про закінчення садочка, а також подарунки на пам’ять. Традиційно свято завершилося запуском повітряних кульок.

Успіхів вам, наші улюблені випускники!

Comments are closed