preloader

Новини садка

Znimok ekrana 2024 08 30 o 22.41.01 1 90x80
photo_2024 08 23 23.15.45 90x80
narwhal 8419616_1280 90x80

Прогулянка — розвиватися чи розважатися? Підготовка

МГО "Дитина з майбутнім" | INGO "Child with Future"

Найважливішою складовою розвитку дитини з РАС є чіткий, структурований режим дня. Обов’язковий елемент режиму — прогулянка, необхідна не тільки для отримання сонячно-повітряних ванн, а й для розвитку рухових здібностей дитини. Спираючись на свій 9-річний досвід роботи, реабілітолог дитячого садка «Дитина з майбутнім» пропонує оптимальну структуру побудови фізичної активності дитини під час прогулянки.

Важливо! Якщо ви виходите на прогулянку, подбайте про всі запобіжні заходи, введені у зв’язку з карантином – для себе та для дитини.

Для ігор на вулиці вам знадобиться такий інвентар:

  1. Телефон з улюбленою музикою.
  2. Різнокольорова крейда або кружечки різнобарвного картону.
  3. М’які різнокольорові резинки для волосся або різнокольорові стрічки чи прищіпки.
  4. Фігурки або картки із зображенням тварин.
  5. М’яч гумовий.
  6. Невелика коробка з дрібними предметами (намистинки, горошинки, монетки, гаєчки, ґудзики тощо).
  7. Гарний настрій.

 

Якщо ваша дитина проявляє ініціативу та хоче взяти на прогулянку які-небудь іграшки — це добре, й у цьому можна піти дитині назустріч, але за однієї умови: іграшки мають відповідати умовам вуличної прогулянки. Наприклад, можна взяти самокат, велосипед, велобіг, м’яч, відерце, совочок тощо, а улюблені м’які іграшки або просто стимульні предмети краще залишити вдома. Вийшовши надвір, визначте місце або кілька, в яких проходитиме ігрова активність. Дайте дитині 10–15 хвилин на адаптацію до нових умов і на вияв своїх спонтанних рухових бажань. Після цього приступаємо до реалізації плану заняття.

 

Comments are closed