preloader

Новини садка

Orh_navchannia 90x80
Styli_batkivstva 90x80
photo_5298700496401455744_y 90x80

«Розклади жабенят»: як діти в садочку «Дитина з майбутнім» розвивають зорово-моторну координацію

МГО "Дитина з майбутнім" | INGO "Child with Future"

Розвивати зорово-моторну координацію необхідно у кожної дитини. Вихованці садка «Дитина з майбутнім» – далеко не виняток. Але особливість в тому, що всі наші діти різні. Одним вправи даються легко, іншим же треба приділити трохи більше уваги.

Але щоб всім було максимально комфортно і водночас весело, ми придумали дуже невибагливу гру під назвою «Розклади жабенят». Дітям необхідно вибирати жабенят різних кольорів і відправляти їх у відповідні корзини. Кожен кошик відповідає за окремий колір.

При цьому діти повинні виконувати це завдання по черзі, а значить дочекатися, поки той, хто перед ними, закінчить вправу. Таким чином, вони відпрацьовують злагодженість дій і координацію.

А розкладаючи жабенят, діти тренують зір і моторику рук. Вони вивчають предмети, переводять погляд з одного на інший, концентруючись на тому, яким їм потрібен на той момент. При цьому діти звертають увагу на колір. Під час такої гри вони не тільки відпрацьовують злагодженість дій рук і очей, а й дізнаються більше інформації про предмети. А це необхідно для кращого пізнання світу.

Нагадаю, доступний до перегляду запис онлайн семінару «Дитячий сад в житті особливої дитини» з Наталією Стручек.

https://childfuture.kiev.ua/uk/novini-dityachogo-sadochka-ditina-z-majbutnim/divitsya-zapis-on-line-seminaru-dityachij-sad-v-zhitti-osoblivoyi-ditini-z-nataliyeyu-struchek/

Comments are closed