preloader

Новини садка

Orh_navchannia 90x80
Styli_batkivstva 90x80
photo_5298700496401455744_y 90x80

Розпочате традиційне тестування вихованців садка

МГО "Дитина з майбутнім" | INGO "Child with Future"

13 червня 2022 року наш садок розпочав традиційне тестування розвитку своїх вихованців. Трестування триватиме два тижні, в результаті якого батьки отримують відповідні рекомендації.

Під час тестування  до кожного вихованця педагоги використовують індивідуальний підхід, адже двох однакових хлопчиків чи дівчаток не буває – це доводить наш 11 річний досвід.

Тестування – це важливий етап відстеження прогресу в розвитку дитини та виявлення тих моментів, над якими потрібно працювати ще ретельніше.

У рамках цього процесу педагоги проводять багато зустрічей з дитиною, під час яких оцінюють її здібності та інструменти, завдяки яким у роботі з нею досягнули успіху. Аналізують також ті методи, які не показали свою ефективність. Цей етап допомагає розробити дієву індивідуальну програму на наступний період та надати ефективні  рекомендації батькам. Також тестування показує, наскільки дитина готова до інклюзивного навчання в інших шкільних чи дошкільних закладах.

Якщо у вас, шановні батьки,  виникли питання щодо організації тестування ваших дітей, звертайтесь будь ласка до директора садочка Наталії Віталіївни Стручек за телефоном 050 352-90-97 або пишіть на struchek@cwf.com.ua

Comments are closed