preloader

Новини садка

photo_5298700496401455744_y 90x80
photo_2024 04 30 22.05.20 1 90x80
photo_2024 04 30 22.05.24 1 90x80

Сім’я Якушевих: «За два роки перебування в садку ми відчули, наскільки це непросто – щодня, крок за кроком іти до заповітної мети»

У день свого 8-Мілетія ми отримали безліч приємних теплих слів не тільки від сімей наших поточних вихованців, а й від тих, хто вже випустився і вчиться в нормативних садках чи школах. Ми вважаємо своїм справжнім досягненням, що сім’ї нас пам’ятають і люблять. Це найкраща мотивація! Значить наш внесок в розвиток дитини продовжує давати свої плоди вже після випуску. Дякую за теплі слова! Ми теж пам’ятаємо і любимо кожного нашого випускника і завжди чекаємо в гості.

«Дорога Наталія Віталіївна і весь колектив« Дитини з майбутнім »! Від усієї нашої родини вітаємо Вас зі святом! Хочу висловити подяку за колосальну працю, професіоналізм і турботу !!! За два роки перебування в саду ми відчули, наскільки це непросто – щодня, крок за кроком йти до заповітної мети-одужанню маленького чоловічка! Це робота всієї команди і кожного фахівця окремо !!! Кожна сім’я, яка прийшла в сад – це своя історія, своя біль, відчай і, звичайно! надія на щасливе і повноцінне майбутнє дитини! Тут ми повною мірою відчули, як по цеглинці, копітко, набравшись терпіння Всі педагоги та вихователі намагаються будувати будівлю майбутнього наших дітей, починаючи з його фундаменту … Здоров’я Вам, теплоти, взаєморозуміння і як можна більше щасливих історій Ваших вихованців !!! Ми дуже цінуємо і вдячні за все, що Ви для нас зробили !!! Ще раз зі святом !!! З повагою, родина Якушева !!! »

Comments are closed