preloader

Новини садка

Orh_navchannia 90x80
Styli_batkivstva 90x80
photo_5298700496401455744_y 90x80

Спеціалісти дитсадка «Дитина з майбутнім» виступлять під час Другої міжнародної практичної конференції з аутизму

МГО "Дитина з майбутнім" | INGO "Child with Future"

На Другій міжнародній практичній конференції з аутизму «IPAC-2020» дитсадок «Дитина з майбутнім» представлять директор закладу Наталія Стручек, поведінковий терапевт Яна Юрченко та мовленнєвий терапевт Ігор Телюк.

«Підготовка дитини до інклюзивного навчання в наших реаліях. Роль педагогів і сім’ї», – це тема, на яку говоритиме наш директор. Наталія Стручек уже 10 років очолює дитсадок, а тому, як ніхто знає, які навички мають бути в дитини, щоб вона була повністю готовою до шкільного життя.

«Подія такого масштабу, як конференція IPAC-2020, – це можливість для батьків та педагогів з різних країн обмінятись досвідом. Це спроба більше зрозуміти особливих людей та зробити наші сервіси кращими та доступнішими для них», – каже Наталія Стручек.

Поведінковий терапевт та корекційний психолог дитсадка Яна Юрченко, яка працює з особливими дітьми вже 17 років, розповість про так звану інструкцію «чекаю» та керівний контроль.

Ще один досвідчений спеціаліст дитсадка – мовленнєвий терапевт Ігор Телюк – говоритиме під час своєї лекції про те, як розвивати мовлення у дитини, яка не говорить.

Друга міжнародна практична конференція з аутизму «IPAC-2020» відбудеться 21–22 та 28–29 листопада. Цьогоріч, у зв’язку з пандемією, вона змінила формат на онлайн. Темою заходу стане інклюзія та супровід сім’ї. Виступлять на конференції 18 міжнародних та українських експертів.

Дізнатись більше про конференцію та як на неї потрапити можна тут:

https://conf.cwf.com.ua/

 

Comments are closed