preloader

Новини садка

Orh_navchannia 90x80
Styli_batkivstva 90x80
photo_5298700496401455744_y 90x80

Супергерої, подарунки та концерт: як у дитсадочку «Дитина з майбутнім» влаштували новорічне свято

МГО "Дитина з майбутнім" | INGO "Child with Future"

19 грудня у дитячому садочку «Дитина з майбутнім» відзначили новорічне свято.

Сумувати в цей день не довелося нікому, адже всі хлопчики та дівчатка стали учасниками надзвичайного дійства, наповненого казковими барвами та сюрпризами.

За сюжетом подарунки, які принесли дітям Дід Мороз та Снігуронька, викрали лиходії. Та вони не мали жодних шансів зіпсувати нашим вихованцям веселощі, оскільки на допомогу примчали супергерої. Їм вдалося відібрати у поганців подарунки та порадувати ними малечу.

Під час свята діти також кружляли у веселих хороводах та показували надзвичайно зворушливі номери, над якими вони чимало працювали у процесі підготовки до цієї події.

«Я дуже рада, що і діти, і батьки залишилися задоволеними новорічним святом. Тому хочеться подякувати нашим педагогам за ті зусилля, яких вони докладають, намагаючись кожного нашого вихованця зробити частиною заходу. Хочу похвалити і дітей. Вони були надзвичайно активними – танцювали, розповідали вірші. Кожне таке свято допомагає особливим дітям налагоджувати комунікацію з іншими та відчувати себе невід`ємною частиною суспільства», – каже директор дитсадочка Наталія Стручек.

Comments are closed