preloader

Новини садка

Orh_navchannia 90x80
Styli_batkivstva 90x80
photo_5298700496401455744_y 90x80

Тестування наших вихованців

1 червня педагоги садка почали традиційне тестування наших вихованців з метою індивідуальної оцінки соціальних і академічних навичок дітей. В результаті 10-річного досвіду роботи з аутизмом ми знаємо, що двох однакових аутистів не існує. Тому індивідуальний підхід до розвитку дитини на основі спеціально розробленої програми – основа основ роботи з дітьми в нашому закладі. Відстеження динаміки розвитку, рівня досягнення результатів, поставлених індивідуальною програмою – важливий етап в роботі з дітьми, який ми реалізуємо через спеціально розроблений інструмент тестування.

Педагогічні команди педагогів проводять серію зустрічей, кожна з яких присвячена динаміці розвитку однієї дитини. Педагоги оцінюють основні успіхи дитини і інструменти, завдяки яким ці успіхи були досягнуті. Окремо аналізуються невдачі або низька ефективність досягнення тих чи інших навичок. Вся ця комплексна робота дозволяє розробити найбільш ефективну індивідуальну програму розвитку на наступний етап роботи з дитиною, а також рекомендації батькам.

Наступне тестування наших вихованців буде проводитися восени цього року.

Нагадуємо, що ми працюємо все літо. Для іногородніх, а також тих, хто не навчається у нашому садку, доступна дистанційна програма розвитку «Наша дитина», а також незалежне тестування «Майбутнє дитини». Після карантину в садочку повного дня звільнилось декілька місць. Телефонуйте (050) 352 90 97  – відповімо на всі ваші запитання.

 

Comments are closed