preloader

Новини садка

Orh_navchannia 90x80
Styli_batkivstva 90x80
photo_5298700496401455744_y 90x80

Відкрите звернення Колективу дитсадка «дитина з майбутнім»

МГО "Дитина з майбутнім" | INGO "Child with Future"

Днями фахівці дитячого садочку «Дитина з майбутнім» з великим здивуванням дізналися, що вони вже, виявляється, «керують» цілою національною мережею дитсадків для дітей з аутизмом. Така інформація розміщена на сайті www. detskiy-sad.com.ua, який до останньої букви є нахабним фейком. 

Ми вже надали відповідну інформацію правоохоронним органам, а також попросили їх розібратися з цією неприємною ситуацією, знайти й покарати авторів та замовників цього «нового проекту», а сайт – видалити з мережі. Нам невідомо, ким саме і для чого було створено цей інформаційно об’ємний сайт, але його кінцева мета цілком зрозуміла – обман батьків дітей з особливостями.

Нас обурює, що для цього шахраями обрано «ефективний інструмент» – керівництво і фахівців дитсадка «Дитина з майбутнім» та високу 10-річну репутацію нашого ліцензованого закладу, якою ми всі пишаємося.  Однак, набагато більше нас непокоїть той факт, що зловмисники використовують відкриті інформаційні технології не тільки як засіб недобросовісної конкуренції, а й – що найбільше вражає – як метод маніпулювання учасників ринку, де ключовими отримувачами послуг є маленькі діти. Це огидно, аморально і нічим виправдати не можна.

Всі ми живемо в інформаційну епоху, ознаками якої, окрім дійсно значимих позитивних переваг, є, на жаль, відверті маніпуляції та брехня. Вони часто, системно і цинічно використовуються для досягнення чиїхось бізнес- чи інших інтересів, часто низьких і прагматичних.

Наш заклад вперше став об’єктом такого масштабного фейку, але, як і ви, ми усвідомлюємо, що ніхто не застрахований від того, що завтра ця ситуація не торкнеться інших професійних закладів, фахівців чи батьків – людей, які чесно і якісно роблять свою роботу і виконують важливу місію для всього українського суспільства.

Ми з великою любов’ю ставимося до наших маленьких клієнтів та їх чудових і відповідальних батьків. Ми з великою повагою ставимося до усіх учасників ринку і завжди відкрито заявляли, що ми вітаємо чесну й добросовісну конкуренцію, бо саме вона є двигуном позитивних змін.

Саме тому ми закликаємо усіх не піддаватися маніпуляціям, ретельно перевіряти інформацію, не розповсюджувати і розвінчувати чутки, бути джерелом правдивої, а не об’єктами брудної інформації.

Тільки разом і спільними зусиллями ми зможемо сформувати навколо себе і наших дітей безпечний інформаційний простір.

 

Колектив дитячого садку для дітей
з особливостями розвитку «Дитина з майбутнім»
м.Київ, 28 лютого 2020р.

 

Контактна особа:
Директор саду Наталія Стручек,
struchek@cwf.com.ua, 050 352 90 97

 

Контакти для ЗМІ:
Тетяна Савіцька
t.savitska1@gmail.com, 0672464099

 

Comments are closed