preloader

Новини садка

Orh_navchannia 90x80
Styli_batkivstva 90x80
photo_5298700496401455744_y 90x80

Вивчаємо предмети, музичні ефекти і запахи: у садку «Дитина з майбутнім» у дітей розвивають сенсорне і звукове сприйняття

МГО "Дитина з майбутнім" | INGO "Child with Future"

Предмети, музика і пізнання світу, – всі ці компоненти добре поєднуються на заняттях в нашому садку «Дитина з майбутнім». Йдеться про сенсорне і звукове сприйняття, які ми розвиваємо у дітей під час навчальних ігор.

Коли дитина отримує нову іграшку, то починає її вивчати: яка у неї форма і колір, як її можна використовувати, яка вона на дотик, які звуки може видавати. Так у дітей відбувається процес пізнання світу.

В ігрових заняттях на сенсорне і звукове сприйняття беруть участь кілька наших вихованців. І це не випадково. Під час таких уроків ми вивчаємо текстури і звуки, намагаємось ідентифікувати себе в світі і впізнавати одне одного по голосу, а також вгадуємо запахи і розвиваємо смаки.

Збираючи таку інформацію в підсвідомості, діти формують цілісну картину світу і розвивають уяву.

Крім того, вони вчаться взаємодіяти між собою.

Нагадаю, спортивний проєкт Kids Autism Games відкриває донабір на тренування, які традиційно проходять на стадіоні «Олімпійський».

https://childfuture.kiev.ua/uk/novini-dityachogo-sadochka-ditina-z-majbutnim/trenuvannya-na-olimpijskomu-sportivnij-proyekt-kids-autism-games-vidkrivaye-donabir-u-grupu/

Comments are closed