preloader

Новини садка

Orh_navchannia 90x80
Styli_batkivstva 90x80
photo_5298700496401455744_y 90x80

«За 6 неповних місяців дитина вже досягла успіху» – відгук мами

МГО "Дитина з майбутнім" | INGO "Child with Future"

Моєму синові 5 років. Ми займаємося в дитячому садку «Дитина з майбутнім» неповних 6 місяців. Ми прийшли в садок з набором класичних проблем розвитку дитини з РАС – відсутність мовлення, нерозуміння зверненої мови, труднощі сприйняття інформації, істерики, агресія на вимоги і спроби дорослих встановлювати свої правила, гіпертривожність від нерозуміння нових соціальних ситуацій.

До саду ми відвідували індивідуальні коригуючі заняття для мовлення, продуктивної діяльності, а також заняття з психологом. Це не давало значного прогресу, син сильно протестував на заняттях.

Тільки зараз я зрозуміла, яке колосальне значення має Комплексний підхід і які приголомшливі результати дає злагоджена робота фахівців, які вірять в здатності дитини!

У садку моя дитина занурилася в середовище, де формуються його нові соціальні моделі поведінки, навички, звички.

У кожній нашій проблемі він вже досяг успіхів! Він почав активно повторювати слова, називати предмети, звертатися з простою фразою, покращилася пам’ять, значно покращилося розуміння зверненої мови, він почав реагувати на прохання правильно, навчився шукати правильне рішення сам, без підказки. Став впевненішим в собі, звик до самостійного перевдягання, через 1,5 місяці він адаптувався до меню садка. За підбір і користь їжі окрема подяка керівництву!

Син став набагато вільніше себе почувати в нових ситуаціях і місцях, вперше спокійно відвідали лікаря в новій поліклініці, де він навіть не був. За порадою вихователів, ми за 1,5 місяці повністю відмовилися від нічних памперсів. Став більш відкритим на дитячих майданчиках в колі дітей. Ми завели собаку, з якою дитина прекрасно уживається.

Агресивної поведінки вдома і з близькими вже практично практично немає, син став значно терпимішим до будь-яких проявів інших людей.

У розкладі ми маємо 6 занять (індивідуальних та групових) ЩОДНЯ! 30 занять на тиждень замість 4 занять, як у нас було до саду. Групи сформовані по 6-8 прекрасних дітей! Батькам не варто переживати, що дитина чогось поганого навчиться у інших дітей. Це неможливо, коли педагоги професіонали!!!

Найважливіший плюс садка – можливість батькам отримувати БЕЗКОШТОВНО консультації (вважай навчатися) у фахівців, а також спостерігати за процесом роботи з дитиною через відео камери!

Я радію кожен день змін в дитині, моя тривога нарешті спала! Домашня атмосфера налагодилася! Здається, що відбуваються чудеса, а насправді відбувається те, на що здатна моя особлива дитина при ПРАВИЛЬНОМУ ПІДХОДІ до навчання!

Звертаюся до батьків дітей з нетиповим розвитком! НЕ ЧЕКАЙТЕ, починайте допомагати Вашій дитині зараз. Повірте, вона кожен день ГОТОВА і МОЖЕ навчатися новому!

Мама улюбленого сина)

Comments are closed