preloader

Новини садка

429630687_916759979985926_6075849345590860314_n 90x80
background 7621381_1280 90x80
0003463453666633677001 1 90x80

«Нездійсненна мрія стала реальністю»: відгук мами про наш дитсадок

Зараз Вова – один із перших випускників дитсадка – вчиться в 10-му класі звичайної школи. Він любить спорт, подорожувати, не боїться спілкуватися з людьми. Саме так про свого сина розповідає його мама. Але, за словами жінки, коли він переступив поріг садочка, був абсолютно іншою дитиною: не розмовляв, постійно замикався у своєму світі. Однак завдяки зусиллям педагогів садка, він зміг змінитися і навчитися багатьом речам.

Нижче публікуємо повністю відгук мами:

«Мій син – один із перших випускників дитсадка «Дитина з майбутнім». Минуло вже багато років, але я до цих пір із величезною вдячністю і теплом згадую цей заклад. Він став відправною точкою в соціальне життя для мого сина. Багато ми пройшли разом: від сліз і болю – до гордості від того, чого зміг навчитися мій син, який тоді майже не розмовляв…

Завдяки терпінню і професіоналізму викладачів він почав читати перші букви, рахувати і найголовніше – зрозумів, наскільки може бути цікаво з іншими людьми.

Що в цьому світі набагато цікавіше бути з кимось, ніж самому. І тоді у Вовки з’явилися перші друзі – викладачі. Тільки завдяки садочку «Дитина з майбутнім» мій син зміг піти вчитися в школу. Я не могла повірити своєму щастю!!! Це здавалося нездійсненною мрією, яка стала реальністю. Зараз він навчається в 10 класі звичайної школи.

Я не можу сказати, що роки навчання далися легко. Ні, це не правда. Дуже багато сил, терпіння, сліз було за ці роки. Так само як і не можу сказати, що він наздогнав своїх ровесників у розвитку, але ми йдемо з ним разом до цього. І я впевнена, що мій син буде нарівні зі своїми однолітками і навіть у чомусь зможе їх перегнати! Адже те, що було прищеплено з дитинства: бажання трудитись, інтерес до навчання і бажання пізнавати світ, – роблять свою справу.

Вовка займається спортом. Він вчиться у ДЮСШ Олімпійського резерву з академічного веслування. Займається англійською. Багато читає (пам’ять – просто феноменальна). Дуже любить подорожувати, не відчуваючи страху перед новим і незнайомим. Займається вокалом, логікою. На канікулах працює у тата. Я дуже пишаюся нашим сином і його досягненнями. І я знаю точно, що без садка те, чого він досяг сьогодні – було б просто неможливим».

Раніше ми публікували відгук мами про те, чого досягла її дитина за шість місяців у дитсадку.

https://childfuture.kiev.ua/uk/novini-dityachogo-sadochka-ditina-z-majbutnim/za-6-nepovnih-misyatsiv-ditina-vzhe-dosyagla-uspihu-vidguk-mami/

Comments are closed