preloader

Новини садка

Orh_navchannia 90x80
Styli_batkivstva 90x80
photo_5298700496401455744_y 90x80

Про нас

МГО "Дитина з майбутнім" | INGO "Child with Future"

Розвиваючий дитячий садок для дітей з особливостями “Дитина з майбутнім” – це перший в Україні приватний ексклюзивний заклад для дітей з затримкою психо-мовного розвитку, аутизмом, алалією та іншими ментальними особливостями. Ми працюємо з 2010 року і випустили вже більше 230 дітей в нормативні дитячі сади і школи, а також в спеціалізовані шкільні навчальні заклади. Понад 700 сімей отримали від нас індивідуальні консультації для роботи з дітьми за межами садочка. Статус приватного закладу дозволяє нам бути найбільш ефективним і не залежати від дуже слабкої і, на жаль, відсталої системи державної допомоги дітям із затримкою розвитку та іншими ментальними особливостями.

Кожна дитина – унікальна, тому ми використовуємо тільки індивідуальний підхід до кожного малюка. Регулярне тестування, індивідуальна програма розвитку, моніторинг розвитку, медичний огляд, координація 12 педагогів, 30 занять на тиждень – ключ до успішного розвитку наших вихованців. Ми працюємо в тому числі з дітьми, від яких багато хто відмовився, тому що знаємо, як досягти результату.

Кожна сім’я може знайти у нас допомогу в тому чи іншому форматі для подолання труднощів своєї дитини. До послуг батьків:

• дитячий садок повного дня

• дистанційна програма розвитку «Наша дитина»

• індивідуальні консультації для будь-яких сімей 

• Томатіс терапія

Детальніше про кожну послугу ви можете почитати в розділі «Послуги».

Батьки наших вихованців не завжди готові публічно говорити про складнощі своїх дітей, проте деякі з них все ж готові ділитися своїм досвідом.

Наш колектив – найцінніший актив нашого закладу. 50 співробітників щодня роблять перебування наших 36 вихованців максимально комфортним і ефективним. 

Інформація про умови перебування, режим дня, харчування, охорону, відео-доступ батьків до занять знаходиться в розділі «Для батьків».

Для запису на консультацію з будь-якого питання звертайтеся до директора нашого приватного дитячого садка Наталії Віталіївни Стручек 050 352 90 97 або пишіть на struchek@cwf.com.ua 

Слідкуйте за життям нашого садка на ФБ сторінці @ChildWithFuturePreSchool