Головна > Томатіс

Томатіс

Запрошуємо всіх бажаючих скористатися послугою по роботі з дитиною за методом «Томатіс».

Якщо у вашої дитини проблеми з навчанням та порушення мови, проблеми концентрації уваги, афективні та емоційні розлади, комунікативні розлади, проблеми психомоторного розвитку - метод «Томатіс» зможе вам допомогти.

Принцип дії методу "Томатіса" (www.tomatis.com) - сенсорна звукова стимуляція. Звук передається двома шляхами: шляхом кісткової провідності і шляхом повітряної провідності, при якій звукові коливання передаються через зовнішнє вухо. Ефект методу «Томатіс» заснований на пластичності нервових ланцюжків, які беруть участь в розшифровці і аналізі звукових сигналів, а також ланцюжків, що відповідають за здатність до руху, збереження рівноваги і координації. Завдяки цьому метод може допомогти дітям у розвитку компенсаторних стратегій подолання проблем навченості та порушень мовлення. Метод "Томатіс" допомагає людині навчитися контролювати ці проблеми.

Послугу надає директор саду Наталія Віталіївна Стручек, яка є сертифікованим фахівцем Першого рівня TOMATIS DEVELOPPEMENT S.A. Методика практикується як з вихованцями розвиваючого дитячого садочка для дітей з особливостями  "Дитина з майбутнім", так і з усіма бажаючими.

За додатковою інформацією та для запису на консультацію звертайтеся безпосередньо до Наталії Віталіївни Стручек 050 352 90 97 або пишіть на struchek@cwf.com.ua